Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie

Rekrutacja do projektu  „PODZIEL SIĘ DOMEM”

#FunduszeEuropejskie

Rekrutacja do projektu  „PODZIEL SIĘ DOMEM”

Powiat Włoszczowski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie, zaprasza wszystkie rodziny zastępcze z terenu powiatu włoszczowskiego do składania w okresie od 26 marca 2024 r.
do 08 kwietnia 2024 r.
formularzy rekrutacyjnych uprawniających do  uczestnictwa w  Projekcie  „PODZIEL SIĘ DOMEM”  który jest realizowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus,  Priorytetu 9. Usługi społeczne i zdrowotne, Działanie 09.05 Wsparcie rodzin oraz pieczy zastępczej

Celem głównym projektu jest wspieranie rozwoju rodzinnych form pieczy zastępczej, w tym wsparcie rodziców zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach, obejmujące m.in.:

  • wsparcie wytchnieniowe,
  • porady pedagogiczne, psychologiczne, prawne,
  • budowanie kręgów wsparcia oraz podniesienie kwalifikacji i kompetencji osób działających na rzecz wspierania rodzin zastępczych.

 

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem ze wsparcia, pobrania dokumentów rekrutacyjnych do Projektu „PODZIEL SIĘ DOMEM”  zapraszamy do:

Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie
ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa

tel. 41 3944993

Biuro Projektu tel. 727 457 827

Okres realizacji Projektu: 01.03.2024 r. - 28.02.2026 r.